Błąd

Ładowanie danych

O Spółdzielni

Spółdzielnia to portal, który ułatwia dzielenie się zasobami. Tworzą go instytucje, organizacje, Miejsca Aktywności Lokalnej, grupy formalne i nieformalne oraz osoby prywatne, które chcą i mogą podzielić się z innymi m.in. miejscem czy sprzętem.

Znajdziesz tu nie tylko drabinę i salę na warsztaty, ale też poznasz inne osoby, które lubią współpracować, działać i dbać o środowisko. Pożyczamy rzeczy, które mogą pomóc Ci zorganizować m.in. sąsiedzkie spotkanie, pokaz slajdów z podróży, warsztaty kulinarne, piknik osiedlowy czy sportową wycieczkę.

Wszystko co znajdziesz w Spółdzielni jest bezpłatne - udostępniane na organizację działań kulturalnych, społecznych, edukacyjnych, sąsiedzkich - otwartych dla innych i niekomercyjnych. Każdy może do nas dołączyć, dzieląc się tym co ma, lub pożyczając to, czego potrzebuje na różne działania.

Jako administratorzy, zastrzegamy sobie prawo do redakcji zamieszczonych ogłoszeń lub usunięcia wpisu, który jest niezgodny z ideą Spółdzielni (np. jest reklamą). Przy wprowadzeniu zmian skontaktujemy się z użytkownikiem, zamieszczającym dany wpis.

Pobierz logo Spółdzielni

Jeśli jesteś już w Spółdzielni, korzystasz z jej zasobów lub dodajesz swoje - zachęcamy do zamieszczenia naszego logotypu:

Pobierz przykładowe porozumienie

Jeśli wypożyczasz swój zasób - zachęcamy do podpisania porozumienia z osobą pożyczającą:

Masz pytania? Skontaktuj sie z nami!

Chcesz nas o coś zapytać? Masz wątpliwości odnośnie działania Spółdzielni? Pisz śmiało!

Uzupełnij pole

Uzupełnij pole

Uzupełnij pole

0 /1000 znaków