Błąd

Ładowanie danych

Majowe dni sąsiedzkie!

Chociaż to w ostatni piątek maja obchodzimy Europejski Dzień Sąsiada, to zachęcamy do świętowania i organizowania dni sąsiedzkich, nie tylko w ten jeden dzień! Piknik, spotkanie, sąsiedzki podwieczorek? W Spółdzielni znajdziecie sporo przydatnych sprzętów do organizacji przeróżnych sąsiedzkich wydarzeń!

Zdjęcie artykułu - Majowe dni sąsiedzkie!

Jeśli marzy Wam się aktywny, sąsiedzki czas - to może wspólna gimnastyka? Przydatne mogą być np. maty do ćwiczeń udostępniane przez Miejsce Aktywności Lokalnej Surma i Wolskie Centrum Kultury. czy piłki do żonglowania którymi dzieli się Pracownia Inspiracji Społecznych.

Czasami dobrze też najzwyczajniej odpocząć. Niezastąpione będą leżaki, którymi dzieli się między innymi Wydział Wzmacniania Wspólnoty Lokalnej czy MAL Studnia. 

Nic nie łączy jednak tak, jak czas przy wspólnym stole - tu z pomocą może przyjść Fundacja Balonowa Strona Nieba, która może pożyczyć aż 15 stołów cateringowych. A jak nie dopisze pogoda, to warto wcześniej zarezerwować namiot rozkładany lub stałociśnieniowy

No i nie zapomnijcie o wspólnym zdjęciu! Do sąsiedzkiej fotobudki mamy specjalne chmurki, w których możecie wpisać np. sąsiedzkie przywitania.