Błąd

Ładowanie danych

W marcu sieciujemy się i inspirujemy wokół kobiecych inicjatyw społecznych !

Zapraszamy serdecznie na marcowe śniadanie W dobrym Towarzystwie ze Spółdzielnią! Spotykamy się 16 marca 2023 roku, o godzinie 10.00 w Meta Przestrzeni przy ul. Koszykowej 61. Tym razem rozmawiać będziemy o innowacjach społecznych, szczególnie tych, które wspierają kobiety lub są przez nie tworzone. O rozwiązaniach, inspiracjach i pomysłach do wdrożenia opowiadać będzie Eliza Gryszko i Łukasz Komuda z Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Jak zawsze będzie kawa i coś do przekąszenia. Uwaga! Obowiązują zapisy.

Plakat z zaproszeniem na spotkanie.

Wydarzenie jest otwarte, obowiązują jednak zapisy poprzez formularz:
https://forms.office.com/e/iXEmBrqAAG
Na zapisy czekamy do 10 marca (lub do wyczerpania miejsc).
--------------------------------------------------------
Kilka słów o naszych gościach:
Eliza Gryszko – socjolożka, ewaluatorka. W Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych wspiera proces skalowania mikroinnowacji społecznych w Katalizatorze Innowacji Społecznych. Pracuje na styku sektora kultury i działań pozarządowych. Współtworzy zespół Programu Towarzyszenia przy Mazowieckim Instytucie Kultury, gdzie wspiera instytucje kultury w procesach rozwojowych.
 
Łukasz Komuda – ekonomista od dekady lat związany z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, gdzie pełni stanowisko eksperta rynku pracy oraz zajmuje się skalowaniem rozwiązań wypracowanych w TransferHub – inkubatorze innowacji społecznych. Jest członkiem rady Fundacji Aktywizacja oraz rady eksperckiej Orange Digital Center. Regularnie współpracuje m.in. z agencją zatrudnienia Randstad, Komitetem Dialogu Społecznego przy Krajowej Izbie Gospodarczej oraz Regionalnym Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Tłumacz z języka angielskiego – przełożył „Finanse po zawale. Od euforii finansowej do gospodarczego ładu” Paula Dembinskiego oraz „Kryzys ekonomiczny i kryzys wartości” Simony Beretty i Paula Dembinskiego. Współautor podcastu „Ekonomia i cała reszta”.