Błąd

Ładowanie danych

Przykładowy obraz będący częścią wystawy. Na obrazie pole dyni przedstawione jest jako osiedle domów jednorodzinnych. Na ganku jednego z nich stoi mężczyzna.

Mokotów

Korzenie Siekierek – wystawa poplenerowa artystek z Białorusi - Aleksandry Iwanowej i Anny Emelianowej.

Korzenie Siekierek – wystawa poplenerowa artystek z Białorusi - Aleksandry Iwanowej i Anny Emelianowej. Te zamiast siedzieć na łące i malować stogi siana, zapoznały się ze wspomnieniami mieszkańców, ich rodzinnymi pamiątkami, które stały się inspiracją do powstania 20 wyjątkowych obrazów. Przedstawiają one nieistniejące miejsca, po których zostały już tylko wspomnienia. Obrazy, wykonane technikami mieszanymi, z przewagą malarstwa akrylowego – komponują się w wystawę rodzinnych wspomnień.

Informacje o udostępnionej wystawie

Specyfika wystawy

Grafika

Inne

Liczba elementów

20

Wymiary elementów

Płyty z tworzywa sztucznego z nadrukiem zdjęcia o wymiarach 100x150

Galeria zdjęć

Przykładowy obraz z wystawy. Przedstawia osobę w ludowym stroju lub habicie. Dokoła niej są ptaki, para jadąca na rowerze a pod jej stopami Dorożka i dom.

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Płyty mocowane do przenośnego stelaża wystawowego.

Udostępniane przez

Logo Dom Kultury Dorożkarnia

Dom Kultury

Dom Kultury Dorożkarnia

Na początku głównymi odbiorcami naszych działań były dzieci i młodzież. Obecnie są to również dorośli. Instruktorzy prowadzący zajęcia artystyczne w Dorożkarni to animatorzy, artyści, osoby z pasją. Są oni w stanie zbudować wokół siebie grupę ludzi i zachęcić ich do ciężkiej pracy. Nasze wartości to: dbałość o jakość więzi między ludźmi w relacjach i w społeczności oraz szacunek dla różnorodności.