Błąd

Ładowanie danych

Zdjęcie zasobu Koncert/Kąpiel relaksacyjna w dźwięku Didgeridoo  1

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Koncert/Kąpiel relaksacyjna w dźwięku Didgeridoo

O didgeridoo [didżeriduu]: Jest jednym z najstarszych instrumentów na ziemi i pochodzi z Australii, gdzie do dziś używane jest jako plemienny instrument aborygenów. Ciepły i naturalnie drewniany dźwięk didgeridoo jest bardzo niski, przypominający mruczenie kota lub mantrowanie buddyjskich mnichów i generuje wibracje, które są subtelnie odczuwalne wewnątrz i na zewnątrz ciała człowieka. Ten stan nazywa się bezdotykowym masażem dźwiękowym. Niska częstotliwość dźwięku dostraja komórki człowieka do naturalnej częstotliwości świata, czyli dźwięku ptaków, szumu strumyka czy liści na drzewie. Ten niski rejestr gwarantuje dogłębne odprężenie oraz zrelaksowanie ciała i umysłu.

Informacje o udostępnionym koncercie lub spektaklu

Koncert lub spektakl przeznaczony

Dla dorosłych

Informacje o udostępnionym koncercie lub spektaklu

Wymagane warunki techniczne

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Koncert wraz z relaksacją trwa 30 minut. Jest to koncert akustyczny, a dźwięk cichy dlatego musi odbywać się w miejscu spokojnym i wyciszonym. Dla lepszego komfortu uczestników dobra jest grupa ok. 15 osób. Rezerwacja na 1 miesiąc przed wydarzeniem.

Udostępniane przez

Osoba prywatna

Małgorzata M.

Z zawodu specjalista ds. IT. A w wolnych chwilach muzykantka. "Na początku wszystko było zimne i ciemne. Bur Buk Boon przygotowywał drewno na opał, aby ogrzać swoją rodzinę i rozświetlić okolicę. Bur Buk Boon dorzucał drewno do ognia, gdy zauważył, że w jednej z gałęzi znajduję się rodzina Termitów. Nie chcąc zrobić im krzywdy przysunął gałąź do ust i delikatnie zadął. Wydmuchane Termity rozproszyły się na nocnym niebie tworząc Drogę Mleczną rozświetliły krajobraz. I wtedy po raz pierwszy wibrujący dźwięk didgeridoo pobłogosławił Matkę Ziemię chroniąc ją i wszystkie Duchy na wieczność..."