Błąd

Ładowanie danych

Zdjęcie zasobu Scenografia do przedstawień 1

Targówek

Scenografia do przedstawień

Scenografię mogą stanowić różności, które mamy w sklepie charytatywnym, m.in. buty, ubrania, kapelusze, chusty, stroje karnawałowe dla dzieci, biżuteria, zabawki, rozkładane stoły. Są to rzeczy używane, ale w dobrym stanie.

Galeria zdjęć

Zdjęcie zasobu Scenografia do przedstawień 2
Zdjęcie zasobu Scenografia do przedstawień 3
Zdjęcie zasobu Scenografia do przedstawień 4
Zdjęcie zasobu Scenografia do przedstawień 5
Zdjęcie zasobu Scenografia do przedstawień 6
Zdjęcie zasobu Scenografia do przedstawień 7
Zdjęcie zasobu Scenografia do przedstawień 8
Zdjęcie zasobu Scenografia do przedstawień 9

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Asortyment ulega ciągłej zmianie, więc zawsze warto zapytać czy dana rzecz/sprzęt jest dostępny i w jakiej ilości. Wypożyczamy rzeczy w terminie 2 tygodni od planowanego wydarzenia. Nie rezerwujemy i nie przechowujemy rzeczy. Maksymalna wartość wypożyczanych rzeczy to 100 zł.

Udostępniane przez

Logo Sklepowisko / Fundacja "Siłą Rzeczy"

Organizacja pozarządowa

Sklepowisko / Fundacja "Siłą Rzeczy"

Sklepowisko to sklep charytatywny prowadzony przez Fundację "Siłą Rzeczy". W Sklepowisku znajdziesz wszystko od książek, bibelotów, obrazów, ubrań, butów, tekstyliów, elementów wyposażenia wnętrz po akcesoria kuchenne, sprzęt rtv i agd oraz meble. Przedmioty otrzymujemy od Darczyńców i sprzedajemy w przystępnych cenach , a zysk przeznaczamy na cele statutowe. Fundacja działa głównie w trzech obszarach: wsparcia osób w kryzysach, pomocy porzuconym zwierzętom i edukacji w zakresie drugiego obiegu rzeczy.