Błąd

Ładowanie danych

Zdjęcie zasobu  Sztuka możliwości – wystawa fotografii  Artura Pawłowskiego  1

Mokotów

Sztuka możliwości – wystawa fotografii Artura Pawłowskiego

Zapraszamy na wystawę fotografii autorstwa Artura Pawłowskiego. Bohaterowie wystawy to osoby z niepełnosprawnością ruchową. Mieszkają w różnych miejscach w Polsce, wykonują różne zawody, łączy ich to, że wszyscy mają pasje. Jeśli spotkasz naszych bohaterów w ich różnorodnych aktywnościach prawdopodobnie nie zauważysz ich niepełnosprawności, gdyż pochłonie Cię opowieść o tym, co się udało, co się nie udało, jakie mają plany przed sobą. Zdjęcia zostały wykonane w 2011 i 2012 roku. Artur Pawłowski – rocznik 1961. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Pracował dla miesięcznika Podróże; tygodników: Przekrój, Polityka, Wprost, Spotkania, Ozon, Financial Times; Agencji Reporter i Forum oraz Życia Warszawy, współpracował z National Geographic Polska. Był laureatem Konkursu Polskiej Fotografii Prasowej i jurorem w konkursie Grand Press Photo. O Arturze Pawłowskim powstała praca licencjacka na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Miał 21 wystaw indywidualnych oraz 6 zbiorowych.

Informacje o udostępnionej wystawie

Specyfika wystawy

Fotografia

Liczba elementów

16

Wymiary elementów

50,5 cm x 50,5 cm

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Warunki wypożyczenia wystawy należy ustalić telefonicznie bądź mailowo: tel. 22 841 72 17, katarzyna.salinger@dorozkarnia.pl.

Udostępniane przez

Logo Dom Kultury Dorożkarnia

Dom Kultury

Dom Kultury Dorożkarnia

Na początku głównymi odbiorcami naszych działań były dzieci i młodzież. Obecnie są to również dorośli. Instruktorzy prowadzący zajęcia artystyczne w Dorożkarni to animatorzy, artyści, osoby z pasją. Są oni w stanie zbudować wokół siebie grupę ludzi i zachęcić ich do ciężkiej pracy. Nasze wartości to: dbałość o jakość więzi między ludźmi w relacjach i w społeczności oraz szacunek dla różnorodności.